detsyk (detsyk) wrote in despot_ua,
detsyk
detsyk
despot_ua

Захар Беркут feat Грабовець

     Тиждень тому Хімік, Хробак і я все ж таки поїхали в гори кататися на лижах та сновборді. Але в довгоочікуваний Пилипець ми вирішили таки не їхати, через брак людського ресурсу) Отож вирішили ми їхати вже в традиційне Славсько, а саме на гору Грабовець.
     Їхали Одеським поїздом....жир короче кажучи було дофіга "маладих людєй", поспостерігати за якими було дуже весело. Короче ніч була реально весела, а ранок в двічі більше.
     На місці ми не знайшли достатньо народу, щоб поїхати на Грабовець (коли вже було запізно всетаки двох зустріли), тож вирішили їхати на Захар Беркут. Там ми ще не були, тож вирішили спробувати. Приїхавши, купили абонементи на цілий день катання за 70 грн. і поїхали на гору. Їхали крісельним підйомником і то дес хвилин 40, шо з Хробаком думали, шо на горі нас замерзлих поскидають. Відкатались круто!!! Хробак казав, шо він не виїздить стільки і йому карточка не окупиться, але наїздили дофіга і Хробак надрючився офіґенно їздити. В Славсько вирішили іти пішки і не платити тим циганам по 15 грн. Йшли 6 км, але нам було  пофік, був класний настрій і йти було не напряжно,бо Хробак з Хіміком придумали конструкцію з лижних палок і бордів. ТОбто причепивши палки до бордів, ми їх просто тягнули, а не таскали на плечах.
     В Славську найшли хату, туди-сюди...поспали 11 годин і зранку на Грабовець. Хімік поміняв лижі на борд...під'їхала до нашої туси Riddle, Грох нас киданув, але це не завадило нам добратися на Грабовець. Прибувши на місце, домовилися з бугельщиками за денний абонемент, за 20 грн)) Смішно. Таку халяву ніде не знайдеш) На першому спуску ми просто прибалділи, яка там цілина і як там круто! (ну принаймі я прибалдів). Потім мене дуже тянуло в трубу, перший раз ми проїхались там просто офіґенно, а Хімік не втрафив і поїхав через центр. тож на наступному підйоми, я потянув його в трубу, поїхали трохи не тою дорогою і на одному горбку, я вперся переднім кантом і впав...після того як встав було купа крові...Хімік...сніг....колода...бинт....пластир....травмпункт....Тернопіль)))
    Ось так закінчився наш відпочинок..трішки трагічно для мого носа. Але зато покатались круто!!! (Хоч могли і краще)))
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments