?

Log in

No account? Create an account
жиззь і творчєсть нармальних тіпочків [entries|archive|friends|userinfo]
жиззь і творчєсть нармальних тіпочків

MySpase | Мій сайт
інфа | викупити інфу
архів | викупати архіви

Актуально [січень. 28-е, 2008|10:17 pm]
жиззь і творчєсть нармальних тіпочків

yomi_yaskilanen
[містанахаждєння |таж Хельсінкі]
[ширицця-луна |Jennifer Lopez - Do It Well]

...Ніхто не бачив мого сірого DVD-RW?...
Я вже не знаю де його шукати, а там реальної інфи в Хробасера накатав.
Допоможіть знайти ,може і я колись вам допоможу шось знайти.
Посилання500 грам бахнути з тіпами

НР - Частина перша (трохи в деталях) [січень. 23-є, 2008|01:43 am]
жиззь і творчєсть нармальних тіпочків

livedxela
[містанахаждєння |Київ - сталіцца Русі і столиця неньки України, місто-Герой]
[ширицця-луна |Dеsроt , а що ще ж?]

Пролог
І так, поки ще перший місяць 2008-го на дворі тре написати як же той 2008-ий був зустрітим і про перші його дні.
Тож надумали святкувати згадане дійство в славних горах Карпатах, де не мало крові було випито вампірами, багато людей заблудло слідуючи за мавками, зрубано нормально лісу й покалічено купа лижників та сновбордистів...))). Але про то ми не думали. Нам хотілось кльово відірватись, так щоб було, що згадати на старих схіпадлудивших літах.
---
Етап 1
Вельмишановний тіп Хімік до волі дешево пробив хату у свого викладача (!уявляєте!). То ж ця хата стала нашим пунктом призначення.
Локалізація с. Риків
(сумніваюсь що так просто надибаєте його на мапі. Ближній мічений на карті орієнтир: славне село Тухля. Так-так ,- саме те село яке прославив нормальний український тіпок, взірець всім поколінням тіпів ІВАН ФРАНКО. оФІГенніший Респект чуваку)
---
Етап 2 - закупка
Діло зорганізували Децик і Хімік використовуючи базу з минулорічного НР.
Я і Дзьобчик під'єднались на фазі здійснення операції.)
Цю закупку буде чим згадати))))
і так:
уявіть собі супер маркет, уявили?
Далі трохи важче:
уявіть в ньому алкогольний відділ. Ну як? Виходить?
А далі уявіть у ньому візочок, явно не пустий і нас чотирьох. Хімік і Дзьобчик дуріють з пляшкою коньяку (закарпатський, 4 зірки), тримають догори дригом за горло і збовтоють до бульбашок. Цик-легенький удар по пляшці -> трись> пішла тріщина. Хімік зразу бере і ставить побитий коньяк, який собі стікає. Я стояв в шоці. Потім взяли інший і збрились поки нас не засікли.
Екзотично нас підвезли до Децикового дому і щей скотч "міlkа" в придачу на шару дали нормальні тіпки.
Залишивши все добро і зло в Децика ми розбрелись.
---
Етап 3 - "першопрохідці"
Розфасувавши частину провізії та ін тягару між собою Децик, Хімік і я вечірньою електричкою попензлювали до чудового міста Львів. Приїхавши (в дорозі не сумували) десь опівніч ми пошкандибали до Децика львівської хатинищи. Лягли пізно прослухавши душороздираючу драму від Леся Подревлянського "кацапи" перед сном. Вставати прийшлось рано аби встигти но вісім на електричку в напрямку Славське.

Якось добравшись нас привітливо зустріла ЖОПА останього чувака який стояв у довжелезній черзі за квитком на наш елекропоїзд. Расклад виходив таким, що поки ми вистоїм чергу електричка собі бай-бай і тю-тю без нас. "О шіт" подумав би Хробак, та його не було.
Але касирша проаналізувавши складність ситуації дала дозвіл охоронцям впустити в поїзд піпл без квитків.) але там на всіх чекали місцеві касири.(
В електричці грало новорічне етно, гріли батареї і я трохи поплавив підошву свіжопридбаних черевиків.
І тут в дорозі ми дізнаємось що наше Тухля електричка пофігістично собі проїжає. Ми сіли трохи не в ту,-ішла ще одна в 7 ранку яка якраз там зупиняється.
Рішення просте: воходим в Славське і катаємось на борді поки не приїде потрібна електричка в зворотньому напрямі. Юпппі))))) тож трохи Децик і Хімік попробували покататись на борді.
В електричці ми заплатили 2 грн за трьох, а ваділи в Славське жадали 75 грн, або 150 прям в Риків.
На вокзалі в Тухля нам зустрівся привітний чоловік який сказав що в Риків ніфіга не йде з громадського транспорту і пояснив перші нюанси як іти пішки. Тож трішки поївши ми 2,5 год перлись пішкарусом. Підвести нас всім було впадло, а один трох не туди їхав. Стомились. Я як бачив як Децик тарабанить 80 л наплечник і думає як то примісити борд то набирався сил. Бо я тяг звичний рюкзак і гітару. Хімік спокічно нарізав з моїм 70 л наплечником.
Тож пройшовши більше пів дороги нас по дорозі зустрів автобус який щодня тричі їздить з того Тухля.
В Рикові ми швидко знайшли потрібних людей які відкрили нам хату, помогли розпалити вогонь, дали дрів, принесли молока, порозповідали нам місцевих діл. Це я про нормального тіпка Мішу Гребеняка. Чувак розповів нам про одного місцевого, який нам і зустрівся. Той не дав про себе чекати, просік що димар працює, і надибав мене як я ішов з криниці.
І так цей місцевий не нормальний тіп. Щось почав кричати "ей! І шо!". Хімік вийшов з ним перетерти. Той виявив свої сільскі понти і розійшлись. Міша зразу дав знати що якщо що, то вступиться за нас,-о це нормальний тіп. Видно що в його роді тече кров нормального тіпка Захара Беркута.
Серйозно,-ми тим не переймались. Ми посмажили в печі привезену домашню ковбаску і їли мівіну. На голод так все особливіше смакує)
Прийшов вечір. А з ним до нас завітав місцевий понт.Як мене переповнила лють.Але типу попросився в гості, впустили. Щось теревенить, а потім розкриває куртку і із-за пазухи дістає неповну горілчану фляшку, 2 яблука і просить випити. Добре що попередньо сратег Децик дав команду заникати наш алкоголь.Ми ламались, втирали, але Хімік сказав що по корку і розходимось. Перший пішов, далі Децик, і він то просікає що то не оковита. І тут той понт каже що то спирт.Я з люттю випиваю, далі той понт, закушує яблуком і валить. Так горло попекло,я полоскати і спльовувати. Герой Хімік ще й не зразу хильнув,-не позаздриш.
Вляглись ми рано слухаючу моральну трагедію "Король Літр".Аут.
Просинаюсь-такий дубар і так хочу в туалет. Проаналізувавши що вийшовши на вулицю запущу мороз і тіпкам буде ще холодніше, добровільно наважуюсь розпалити піч. Виявив що ми завтикали закрити димар, того і тепло зникло. Успішно розпалюючи застаю пробудження тіпів(А Герої ще думали стати раніш і поїхати на борд/лижі).Зранку вони помогли Міші нарубати бензопилою марки schtіll дрова марки яблуння.)
а в обід приїхала 2 делегація на чолі з оператором Дзьобчиком...
Посилання2000 грам бахнути з тіпами

Грох-паті [січень. 22-е, 2008|11:25 pm]
жиззь і творчєсть нармальних тіпочків

detsyk
[містанахаждєння |м. Тернопіль вулиця...*****...квартира..*...]
[чусьтво |artisticartistic]
[ширицця-луна |Забув включити]

....Чек....чек.....саундчек.....
     Ну, якшо ніхто не наважується, то я напишу другим))) пост в новостворене комюніті.
     Отже.....
     Перше паті, на яке зібралася вся група Despot відбулося 16.01.2008. Досить дивно, але відбулося це досить спонтанно та ше й з ініціативи того, хто з нами неособо й тусується. Це був Костик, саме він наламав Дзьобу з Оленкою катання на ковзанах, саме він подзвонив мені і запропонував піти відірватися да нього на нову хату (як я тоді думав). Я написав в Аську басілі і діджею. І вже через "мінут полчаса" (як каже Тєло), в мене в під'їзді організувалась непогана компанія начолі з Костиком і Баріком.
     Потім рванули в маґазин "Колобок", там затарились вином і пивком і потихеньку почвалали на хату. Як згодом виявилося, то була квартирка Вовиного дружбана-саксофоніста, якого в той час не було дома. На місці врубали музнячок і пішли варити грох із закуплених та наперед взятих удома інґредієнтів. В перерві, між частуванням цим благородним напоєм Костик затягнув мене з Хробачком на водні процедури від нашого непостійного спонсора djuice -a. В компанії повеселішало)))
    Щоправда, невдовзі нас покинули Остапчик з Оленкою (Дзьоба ми впросили залишитись), а ще раніше й Барік. Тож Булька вирішив організувати мінімальну disco-party під музичку Rovo. Але у нас не без пригод...після того як Дзьоба заставили знищитти частинку зла, він наполеглево рвався додому, не захотівши почекати на нас з Хробачком. Ну, а він хлопець запальний, його не втримаєш)
     Та ми просто так не пропали, зарвались на кухню і за пропозицією драмера зварили пельменчиків. Наминавши це все діло встигли поговорити про те, про се, домовились на лютий за репетиції....(вже прогрес)...
     Та все ж пора було діло заминать, от і прийшлось нам з діджеєм плентатись додому у двох...........як завше..........
Посилання900 грам бахнути з тіпами

(без теми) [грудень. 11-е, 2007|09:28 pm]
жиззь і творчєсть нармальних тіпочків

3level
[чусьтво |annoyedannoyed]

Чек
Посилання2600 грам бахнути з тіпами

navigation
[ viewing | 10 entries back ]
[ go | later ]